Online school

E-autokool

Liikluslab teeb liiklusteooria selgeks puust ja punaseks
AM-, A1-, A2-, A-, B-, BE-, C-, CE- ja D-kategooriad
  • Suurepärane ettevalmistus teooria- ja sõidueksamiks
  • Nutikad liiklustestid ja proovieksamid
  • Nutikas õppekeskkond ja teised Liikluslabi võimalused

E-autokool on kõige mugavam ja kindlam viis autokooli teooriakursuse läbimiseks

Convenient to use
Mugav kasutada

Liikluslabi õppekeskkond sobib suurepäraselt kasutamiseks läbi nutitelefoni. Kui aga soovid suuremat ekraani, siis sama mugavalt saab õppida ka läbi tahvel- ja sülearvuti või isegi läbi nutiteleri. Õpi sobival ajal kus iganes – kodus, tööl või bussis! Vaja on ainult internetiühendust.

E-õpe on interaktiivne ehk Sind ei ole jäetud üksinda. Vajadusel saad tutvuda lisaselgitustega või esitada küsimusi õppejõule.

In simple terms
Lihtsas keeles

E-kursuses seletatakse liiklusreegleid lihtsas keeles. Kujuta ette – me kirjutasime õigusaktid tavainimesele arusaadavas keeles ümber ning lisasime joonised ja selgitused.

Spetsiaalselt ülesvõetud videotelt näeb keerulisi liiklusolukordi läbi juhi silmade. Animatsioonid kujutavad, kuidas töötavad auto erinevad süsteemid (näiteks sidur).

To the exam with confidence
Eksamitele kindla tundega

Liikluslabi e-kursused sisaldavad ka „Nutikaid liiklusteste”, kusjuures testiküsimused kujutavad endast sisuliselt kordamisküsimusi. See teeb õppimise palju lihtsamaks, sest lahendades liiklusteste, on Sul vastused juba sisuliselt ette teada.

Statistika näitab, et Liikluslabi e-õppurid sooritavad eksameid paremini, kui need õpilased, kes käisid klassiloengutes.

Tutvu meie õppematerjalidega tasuta

Registreeru

Vaata, miks on Liikluslabi e-õpe kõige kvaliteetsem

Kuidas see töötab?

Autokooli teooriakursust saab läbida kas klassis või e-õppes. Esimesel juhul kestab teooriakursus mitu kuud ja loenguid peetakse tavaliselt tööpäevade õhtutel. E-õppe puhul läbid Sa kursuse iseseisvalt ja Sulle sobival ajal.

Liikluslabi „E-autokool“ sisaldab kõiki vajalikke õppematerjale täismahus. Teemasid läbitakse järjest, alustades lihtsamatest ja lõpetades keerulisematega.

Iga teema on jagatud väiksemateks osadeks, mis teeb õppimise lihtsamaks. Iga osa lõpus on toodud „Nutikate liiklustestide“ küsimused, mis aitavad kinnistada omandatud teadmisi ning valmistavad sind ette teooriaeksamiks. Iga teema kohta tuleb teha kontrolltöö. Nii et Sa hakkad valmistuma teooriaeksamiks juba kursuse algusest saadik.

E-kursuse materjalid on esitatud erineval kujul – tekst ja joonised, video ja animatsioon. Seejuures saad Sa kasutada kõiki Liikluslabi pakutavaid võimalusi, näiteks lahendada liiklusteste „nutikalt“ ja teha proovieksameid.

Pärast e-kursuse läbimist on sul kõik vajalikud teadmised eksamite edukaks sooritamiseks nii autokoolis kui ka Transpordiametis.

Parimad autorid

Me teeme koostööd Eesti parimate asjatundjatega, kes aitavad meil koostada suurepäraseid õppematerjale ja teevad neile retsensioone.

Liikluslabi põhiautor Dr. Juri Ess on ainuke liiklusõpetaja Eestis, kellel on kolm haridust ja doktorikraad. Ta on Eesti Autokoolide Liidu juhatuse liige, tegeleb teooria- ja sõiduõpetajate ettevalmistusega kolmes ülikoolis ja muidugi koostab ka õppematerjale Liikluslabile. Lisaks on Juri Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži liiklusohutuse õppekava nõukogu liige ning esindab TalTechi Transpordiameti ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi töögruppides.

E-õppe tegevusluba

Liikluslabile on väljastatud Haridus- ja Teadusministeeriumi tegevusluba mootorsõidukijuhtide koolitamiseks. Meie e-keskkond on kontrollitud ja registreeritud Transpordiameti poolt. See koos meie autorite pädevusega kinnitab ja garanteerib, et kasutad parimati ja korrektseid õppematerjale ning saad suurepärase ettevalmistuse nii liikluseks kui ka eksamiteks.

Autokooli valik

Valid autokooli? Liiklusteooria e-õpe on üks tähtsamatest kriteeriumitest. Kui soovid minna kindla peale, läbi teooria Liikluslabi e-autokoolis. Meie partnerkoolide nimekirja leiad siit .

Ära jäta homseks, alusta teekonda juhiloani kohe!

Vali autokool ja alusta õppimist

92% õpilastest valivad just meid

Konstantin Neverov
Konstantin Neverov
jaanuar 2024
Koolituse programm on koostatud väga loogiliselt ja kompleksselt. Kursuse edenedes täiendavad teemad üksteist ja moodustavad tervikliku pildi. Testiküsimused on sõnastatud üsna lihtsas keeles ja neile on mugav vastata. Formaat on sarnane eksamiküsimustega Transpordiametis. Õppida oli meeldiv ja huvitav. Sooritasin eksami esimesel katsel! (tõlgitud vene keelest)
Meelis Keiv
Meelis Keiv
mai 2023
Kasutasin Liikluslabi A-kategooria õppimisel. Õpingud olid väga positiivsed. Kõikidel küsimustel on lihtsad inimkeelsed seletused. Ei jää õhku küsimust, miks see või teine reegel sedasi kirja on pandud. Vead tulid ainult siis, kui ise küsimust lõpuni ei lugenud. Soovitan 👍
Vjatšeslav Slavin
Vjatšeslav Slavin
november 2022
Vägagi soovitan, kui saate vastata testiküsimustele õigesti, saate ka riikliku eksami kenasti sooritatud. Enda peal olen praktiseerinud ning ütlen, et see on parim valik riikliku eksami sooritamiseks.