Parkimisaabits

Parkimisaabits

Sõiduauto juhtidele
Valmistu sõidueksamiks ja säästa sõidutundide pealt!
  • Saad selgeks kõik parkimisviisid ja eksamiharjutused
  • 3D-animatsioonid ja videod teevad asja selgeks
  • Populaarseim õppefilm Eestile kohandatud versioonis

Õpi parkima ja hoia kokku lisasõidutundide pealt!

Parking
Eksamile kindlalt

Vilets parkimisoskus on üks levinumaid sõidueksamil läbikukkumise põhjuseid. Kõige rohkem probleeme tekib ebaõnnestunult pargitud auto asendi korrigeerimisega.

„Parkimisaabits“ selgitab auto manööverdamist ja näitab kõiki vajalikke parkimisvõtteid. See õpetab, kuidas käituda eri olukordades, käsitleb levinumaid vigu ja nende parandamise viise. Lisaks õpid selgeks ka sõidueksami harjutused.

Piggy
Säästa sõidutundide pealt

Kohustuslikest sõidutundidest tihti ei piisa, et õppida sõiduautot kindlalt parkima. Paljuski selle pärast, et õpetaja pühendab palju aega parkimisvõtete seletamisele.

Kuid parkimise teooriat saab selgeks teha veel enne sõidutunnile minekut. 3D-animatsioonid ja juhi kohalt tehtud videod töötavad paremini, kui skeemid, mida õpetaja joonistab Sulle sõidutunni ajal käsitsi.

Kokkuvõttes õpid parkimise kiiremini. Parkimisaabits maksab vähem kui sõidutund, kuid säästab Sulle mitmeid tunde.

ABC
Lihtsad ja täpsed juhised

Parkimisaabits annab täpsed juhised, mida on lihtne mõista ja täita ning mis peamine, kerge meelde jätta. Kõik põhineb lihtsatel orientiiridel. Parkimise käiku selgitatakse samm-sammult algusest lõpuni. Saad samuti teada, mida teha, kui parkisid valesti. See on just algajate juhtide jaoks väga tähtis.

Harjutamiseks on Sul kontrollküsimused, milles jäljendatakse reaalseid olukordi, millega saad kokku puutuda sõidueksamil, näiteks kuidas käituda, kui pead korrigeerima auto positsiooni parkimiskohal. Iga küsimuse kohta on toodud selgitus.

Kas soovid alustada õppimist tasuta?

Registreeru

Parkimisaabits aitab Sind tunda end kindlalt ja sooritada sõidueksam esimesel katsel

Populaarseim õppefilm „Parking Tutorial” Eestile kohandatud versioonis

Parkimisaabits põhineb Dr. Juri Essi õppefilmil „Parking Tutorial”, mis on kogunud üle 39 mln vaatamise YouTube-is. Tegemist on Eestile kohandatud versiooniga, mis ilmus 2021. aastal.

E-kursus seletab parkimise käiku samm-sammult algusest lõpuni. Parkimisaabits algab manööverdamise alustega. Näiteks saad teada, miks tagurdades nihkub auto esiosa rooli pööramisel vastassuunda ja kuidas kasutada seda parkimisel. Muu hulgas õpid, mida teha, kui parkisid valesti (auto on parkimiskohas viltu). See on just algajate juhtide jaoks väga tähtis.

E-kursuse sisu

Parkimisaabits on interaktiivne e-kursus, mis sisaldab nii õppematerjali kui kontrollküsimusi. Omandad teadmisi ja saad need kohe proovile panna – harjutad stressivabalt ja mängid läbi erinevaid olukordi, millega saad kokku puutuda nii sõidueksamil kui ka tavaliikluses.

E-kursus selgitab:

  • külgparkimist (paremalt ja vasakult);
  • külgparkimist ebastandardsele parkimiskohale;
  • tagurpidi parkimist täisnurga all;
  • tagurpidi parkimist parkimisjoonte vahele;
  • edaspidi parkimist täisnurga all.

Lisaks õpid sooritama B-kategooria eksamil kontrollitavaid harjutusi: piiratud alal tagasipööramine, tagurdamine otsesuunas ja tagurdamine kurvi mööda.

Selgitame detailselt, kuidas hinnatakse parkimist ja harjutuste sooritamist sõidueksamil. Kõik küsimused stiilis „kas või kuidas kasutada eksamiharjutusi sooritades suunatulesid“ jäävad ära. Kui eksamireeglid on selged, siis tunned end palju kindlamalt. Lisaks toome välja ka tüüpvead, millega kaasneb tihti eksami mittesooritamine.

Parkimine ja eksamiharjutused on seletatud lihtsas ja arusaadavas keeles. See aitab Sul sooritada sõidueksami ja kui saad juhiloa kätte, tunned end parkides kindlalt!

Ära jäta homseks, alusta teekonda juhiloani kohe!

Alusta õppimist

92% õpilastest valivad just meid

Konstantin Neverov
Konstantin Neverov
jaanuar 2024
Koolituse programm on koostatud väga loogiliselt ja kompleksselt. Kursuse edenedes täiendavad teemad üksteist ja moodustavad tervikliku pildi. Testiküsimused on sõnastatud üsna lihtsas keeles ja neile on mugav vastata. Formaat on sarnane eksamiküsimustega Transpordiametis. Õppida oli meeldiv ja huvitav. Sooritasin eksami esimesel katsel! (tõlgitud vene keelest)
Meelis Keiv
Meelis Keiv
mai 2023
Kasutasin Liikluslabi A-kategooria õppimisel. Õpingud olid väga positiivsed. Kõikidel küsimustel on lihtsad inimkeelsed seletused. Ei jää õhku küsimust, miks see või teine reegel sedasi kirja on pandud. Vead tulid ainult siis, kui ise küsimust lõpuni ei lugenud. Soovitan 👍
Vjatšeslav Slavin
Vjatšeslav Slavin
november 2022
Vägagi soovitan, kui saate vastata testiküsimustele õigesti, saate ka riikliku eksami kenasti sooritatud. Enda peal olen praktiseerinud ning ütlen, et see on parim valik riikliku eksami sooritamiseks.