Parimate e-liiklusõpikute hinnad

Nutikad testid
A-, B-, C- ja D-kategooria
17.95
/ 90 päeva
30 proovieksamit
Nutikad liiklustestid
Täpsemalt

Soovitame seda paketti kõigile, kes on oma teadmistes absoluutselt kindlad ja soovivad lihtsalt enne eksamit harjutada.

Pakett sisaldab endas liiklusteste teooriaeksamiks valmistumiseks. Lisaks saate lahendada kuni 30 proovieksamit Transpordiameti või oma autokooli reeglite järgi. Õppematerjalide täpsem kirjeldus on toodud siin. Demoversiooniga saab tutvuda Liikluslabi õppekeskkonnas.

Juhul, kui proovieksami katsed otsa saavad, võite osta juurde 30 katset hinnaga 9,95 €. Juurde ostetud proovieksamikatseid võib kasutada ainult paketi kehtivuse ajal.

Õpik
A-, B-, C- ja D-kategooria
12.95
/ 90 päeva
Liiklusreeglid lihtsas keeles
Täpsemalt

Soovitame seda paketti kõigile, kes tahavad värskendada oma teadmisi liikluse valdkonnas, kuid ei soovi lahendada liiklusteste.

Liiklusalased õigusaktid muutuvad pidevalt, samas eeldatakse sõidukijuhilt, et ta on alati kursis kehtiva seadusandlusega. Süveneda kuivas õiguskeeles kirjutatud keerulistesse paragrahvidesse on raske, kuid abiks on Liikluslabi „Liiklusreeglid lihtsas keeles“. Kõik õigusaktid, mida juht peab tundma, on ühes kohas ja selges keeles ümber kirjutatud.

Teavitused
B-kategooria
9.95
/ 30 päeva
Välkkiired teavitused sõidueksami vabadest aegadest (manuaalkast)
Täpsemalt

Märgi, millal soovid eksamit sooritada ja millised linnad sulle sobivad. Niipea kui ilmub vaba eksamiaeg, saabub su e-postile teavitus ja saate kohe eksamile registreeruda, vältides pikka järjekorda.

Teavitusi saab tellida üksnes enda e-posti aadressile. Neid saab iga hetk aktiveerida ja välja lülitada. Teenus on kättesaadav paketi „Teavitused“ raames.

Tähtis:

Raplas ja Valgas saab B-kategooria sõidueksamile registreeruda vaid Transpordiameti kohalikus büroos või autokooli kaudu.

Jõgeval, Põlvas ja Kärdlas saab B-kategooria sõidueksamile registreeruda vaid Transpordiameti kohalikus büroos.

Rakveres saab B-kategooria sõidueksamile registreeruda vaid autokooli kaudu. Teenus sõltub Transpordiameti andmete kättesaadavusest.

Liikluslab teavitab sõidueksami vabade aegade olemasolust ja ei vastuta teiste teenusepakkujate, sh Transpordiameti veebilehe töö eest.

Liikluslabi e-õppe kursus asendab autokooli teoorialoenguid

E-autokool
B-kategooria
Ligipääsu e-kursusele avab autokool
/ 90 päeva
50 proovieksamit
Liiklusteooria e-kursus
Nutikad liiklustestid
Täpsemalt

Autokooli teooriakursust saab läbida kas klassis või veebis. Esimesel juhul kestab õpe tavaliselt 8 nädalat, loenguid peetakse tööpäevadel õhtuti.

E-õppe puhul läbib õpilane materjali iseseisvalt. Liikluslabi pakutud e-kursus on kvaliteetne ja sisaldab kõiki vajalikke õppematerjale ja liiklusteste. Teemasid läbitakse järjest, alustades lihtsamatest ja lõpetades keerulistega.

Iga teema on jagatud väiksemateks osadeks, mis teeb õppimise lihtsamaks. Iga osa lõpus on toodud testiküsimused, mis aitavad kinnistada omandatud teadmisi ning valmistavad sind ette teooriaeksamiks. Iga teema kohta tuleb teha kontrolltööd.

E-kursuse materjalid on esitatud erineval kujul – tekst ja joonised, video ja animatsioon. Seejuures saad sa kasutada kõiki Liikluslabi pakutavaid võimalusi, näiteks lahendada liiklusteste „nutikalt“ ja teha kuni 50 proovieksamit.

Pärast e-kursuse läbimist on sul kõik vajalikud teadmised eksamite edukaks sooritamiseks nii autokoolis kui ka Transpordiametis.