Parimate e-liiklusõpikute hinnad

Nutikad testid
A-, B-, C- ja D-kategooria
17.95
/ 90 päeva
30 proovieksamit
Nutikad liiklustestid
Täpsemalt

Soovitame seda paketti kõigile, kes on oma teadmistes absoluutselt kindlad ja soovivad lihtsalt enne eksamit harjutada.

Pakett sisaldab endas liiklusteste teooriaeksamiks valmistumiseks. Lisaks saate lahendada kuni 30 proovieksamit Transpordiameti või oma autokooli reeglite järgi. Õppematerjalide täpsem kirjeldus on toodud siin. Demoversiooniga saab tutvuda Liikluslabi õppekeskkonnas.

Juhul, kui proovieksami katsed otsa saavad, võite osta juurde 30 katset hinnaga 9,95 €. Juurde ostetud proovieksamikatseid võib kasutada ainult paketi kehtivuse ajal.

Õpik
A-, B-, C- ja D-kategooria
12.95
/ 90 päeva
Liiklusreeglid lihtsas keeles
Täpsemalt

Soovitame seda paketti kõigile, kes tahavad värskendada oma teadmisi liikluse valdkonnas, kuid ei soovi lahendada liiklusteste.

Liiklusalased õigusaktid muutuvad pidevalt, samas eeldatakse sõidukijuhilt, et ta on alati kursis kehtiva seadusandlusega. Süveneda kuivas õiguskeeles kirjutatud keerulistesse paragrahvidesse on raske, kuid abiks on Liikluslabi „Liiklusreeglid lihtsas keeles“. Kõik õigusaktid, mida juht peab tundma, on ühes kohas ja selges keeles ümber kirjutatud.

Liikluslabi e-õppe kursus asendab autokooli teoorialoenguid

E-autokool
B-kategooria
Ligipääsu e-kursusele avab autokool
/ 90 päeva
50 proovieksamit
Liiklusteooria e-kursus
Nutikad liiklustestid
Täpsemalt

Autokooli teooriakursust saab läbida kas klassis või veebis. Esimesel juhul kestab õpe tavaliselt 8 nädalat, loenguid peetakse tööpäevadel õhtuti.

E-õppe puhul läbib õpilane materjali iseseisvalt. Liikluslabi pakutud e-kursus on kvaliteetne ja sisaldab kõiki vajalikke õppematerjale ja liiklusteste. Teemasid läbitakse järjest, alustades lihtsamatest ja lõpetades keerulistega.

Iga teema on jagatud väiksemateks osadeks, mis teeb õppimise lihtsamaks. Iga osa lõpus on toodud testiküsimused, mis aitavad kinnistada omandatud teadmisi ning valmistavad sind ette teooriaeksamiks. Iga teema kohta tuleb teha kontrolltööd.

E-kursuse materjalid on esitatud erineval kujul – tekst ja joonised, video ja animatsioon. Seejuures saad sa kasutada kõiki Liikluslabi pakutavaid võimalusi, näiteks lahendada liiklusteste „nutikalt“ ja teha kuni 50 proovieksamit.

Pärast e-kursuse läbimist on sul kõik vajalikud teadmised eksamite edukaks sooritamiseks nii autokoolis kui ka Transpordiametis.

Lõppastme koolitus
B-kategooria
Ligipääsu e-kursusele avab autokool
/ 7 päeva
Liiklusteooria e-kursus
Täpsemalt

Teooria e-kursus B-kategooria lõppastme koolituses. Selle kursuse läbivad juhid kahe aasta jooksul pärast juhilubade kättesaamist. Rahvakeeli kutsutakse seda libedasõiduks.

Kursust saab läbida autokooli vahendusel. Ligipääs sellele sisaldub õppehinna sees. Kursus sisaldab kõiki õppeprogrammiga ette nähtud teemasid:

  • liiklusohutus
  • säästlik sõit
  • libedasõit

Vajaduse korral võib e-kursust pikendada, kuid see ei sisaldu autokooli õppetasu sees. Kursuse pikendamine 7 päevaks maksab 9,95 €.