Parimate e-liiklusõpikute hinnad

Täispakett
A-, B-, C- ja D-kategooria
24.95
/ 90 päeva
50 proovieksamit
Nutikad liiklustestid
Liiklusreeglid lihtsas keeles
Täpsemalt

Soovitame seda paketti neile, kes soovivad kiiresti ja kindlalt sooritada teooriaeksami esimesel katsel.

Pakett sisaldab „Nutikaid liiklusteste” ja e-õpikut „Liiklusreeglid lihtsas keeles”. Saad lahendada kuni 50 proovieksamit Transpordiameti või oma autokooli reeglite järgi.

Demoversiooniga võib tutvuda Liikluslabi keskkonnas. Õppematerjalide täpsem kirjeldus on toodud siin.

Juhul kui proovieksami katsed otsa saavad, võid osta juurde 30 katset hinnaga € 9,95. Juurde ostetud proovieksamikatseid võib kasutada ainult paketi kehtivuse ajal.

Nutikad testid
A-, B-, C- ja D-kategooria
17.95
/ 90 päeva
30 proovieksamit
Nutikad liiklustestid
Täpsemalt

Soovitame seda paketti kõigile, kes on oma teadmistes absoluutselt kindlad ja soovivad lihtsalt enne eksamit harjutada.

Pakett sisaldab endas liiklusteste teooriaeksamiks valmistumiseks. Lisaks saate lahendada kuni 30 proovieksamit Transpordiameti või oma autokooli reeglite järgi. Õppematerjalide täpsem kirjeldus on toodud siin. Demoversiooniga saab tutvuda Liikluslabi õppekeskkonnas.

Juhul, kui proovieksami katsed otsa saavad, võite osta juurde 30 katset hinnaga € 9,95. Juurde ostetud proovieksamikatseid võib kasutada ainult paketi kehtivuse ajal.

Parkimisaabits
sõiduauto
12.95
/ 30 päeva
Parkimisaabits (sõiduauto)
Täpsemalt

Valmistu sõidueksamiks ja säästa sõidutundide pealt!

Vilets parkimine on üks levinumaid sõidueksamil läbikukkumise põhjuseid. Kohustuslikest sõidutundidest tihti ei piisa, et õppida sõiduautot kindlalt parkima. Parkimisaabits aitab säästa lisasõidutundidelt ja omandada parkimisoskus liigse stressita.

Omandad kõik parkimisvõtted ja harjutused, mida kontrollitakse B-kategooria sõidueksamil. Parkimisaabits annab täpsed juhised, mida on lihtne mõista ja täita ning mis peamine, kerge meelde jätta. Kõik põhineb lihtsatel orientiiridel.

Parkimise käiku selgitatakse samm-sammult algusest lõpuni. Saad teada, mida teha, kui parkisid valesti (auto on parkimiskohas viltu). See on just algajate juhtide jaoks väga tähtis.

Parkimisaabits maksab vähem kui sõidutund, kuid säästab sulle mitmeid tunde. Õpi parkima stressivabalt, kiiresti ja kergesti!

Parkimisaabits selgitab:

 • külgparkimist (paremalt ja vasakult),
 • külgparkimist ebastandardsele parkimiskohale,
 • tagurpidi parkimist täisnurga all,
 • tagurpidi parkimist parkimisjoonte vahele,
 • edaspidi parkimist täisnurga all.

Samuti õpite sooritama eksamiharjutusi:

 • piiratud alal tagasipööramine,
 • tagurdamine otsesuunas,
 • tagurdamine kurvi mööda.

Lisaks selgitame detailselt, kuidas hinnatakse parkimist ja harjutuste sooritamist sõidueksamil ning kuidas sooritada eksam esimesel katsel.

Liikluslabi e-õppe kursus asendab autokooli teoorialoenguid

E-autokool
B-kategooria
Ligipääsu e-kursusele avab autokool
/ 90 päeva
50 proovieksamit
Liiklusteooria e-kursus
Nutikad liiklustestid
Täpsemalt

Autokooli teooriakursust saab läbida kas klassis või veebis. Esimesel juhul kestab õpe tavaliselt 8 nädalat, loenguid peetakse tööpäevadel õhtuti.

E-õppe puhul läbib õpilane materjali iseseisvalt. Liikluslabi pakutud e-kursus on kvaliteetne ja sisaldab kõiki vajalikke õppematerjale ja liiklusteste. Teemasid läbitakse järjest, alustades lihtsamatest ja lõpetades keerulistega.

Iga teema on jagatud väiksemateks osadeks, mis teeb õppimise lihtsamaks. Iga osa lõpus on toodud testiküsimused, mis aitavad kinnistada omandatud teadmisi ning valmistavad sind ette teooriaeksamiks. Iga teema kohta tuleb teha kontrolltööd.

E-kursuse materjalid on esitatud erineval kujul – tekst ja joonised, video ja animatsioon. Seejuures saad sa kasutada kõiki Liikluslabi pakutavaid võimalusi, näiteks lahendada liiklusteste „nutikalt“ ja teha kuni 50 proovieksamit.

Pärast e-kursuse läbimist on sul kõik vajalikud teadmised eksamite edukaks sooritamiseks nii autokoolis kui ka Transpordiametis.

Vajaduse korral võib e-kursust pikendada, kuid see ei sisaldu autokooli õppetasu sees. Kursuse pikendamise hinnad:

 • 3 päevaks - € 9,95
 • 30 päevaks - € 24,95
 • 90 päevaks - € 44,95

Lõppastme koolitus
B-kategooria
Ligipääsu e-kursusele avab autokool
/ 7 päeva
Liiklusteooria e-kursus
(libedasõit)
Täpsemalt

Teooria e-kursus B-kategooria lõppastme koolituses (libedasõit). Selle kursuse läbivad juhid kahe aasta jooksul pärast juhilubade kättesaamist. Rahvakeeli kutsutakse seda libedasõiduks.

Kursust saab läbida autokooli vahendusel. Ligipääs sellele sisaldub õppehinna sees. Kursus sisaldab kõiki õppeprogrammiga ette nähtud teemasid:

 • liiklusohutus
 • säästlik sõit
 • libedasõit

Vajaduse korral võib e-kursust pikendada, kuid see ei sisaldu autokooli õppetasu sees. Kursuse pikendamine 7 päevaks maksab € 9,95.